Výrobcovia

 

     
    inteligentné dopravné systémy
Plnenie, posuv, stohovanie, ukladanie, otáčanie, preklápanie, zhromažďovanie alebo prenášanie materiálov plošného formátu riadené inteligentným riadiacim systémom
    olepovacie stroje
Olepovanie a opracovanie hrán plošných dielcov. Široká ponuka strojov nalepujúcich pásky, alebo náglejky, pre malých, stredných a väčších výrobcov.
    širokopásové brúsky
Špeciálne aj univerzálne priebežné brúsky pre kalibrovanie materiálu, jemné brúsenie, a medzibrúsenie lakovaných povrchov s použitím až štyroch agregátov. Pre masívne dielce možnosť osadenia hobľovacieho valca.
    plošné kašírovanie, 3D kašírovacia technika
Olepovanie dyhou, dekoračným papierom, termoplastickou fóliou alebo vrstvenými materiálmi. Dielce z dreva, umelých hmôt alebo kovu, rovných, profilovaných alebo trojrozmerne profilovaných.
    špecialista na delenie a manipuláciu s plošnými dielcami
Kvalitný rez bez potreby ďalšej úpravy pre materiály z dreva alebo umelých hmôt. Programovo riadené nakladanie a posuvy so spracovaním optimalizovaných nárezových plánov.
    drevoobrábacie systémy
Ako jedna z vedúcich firiem na svetovom trhu ponúka široký sortiment priebežných strojov a obrábacích centier vrátane ich spájania do výrobných uzlov a celých výrobných liniek.
    montážne systémy pre malé dielne aj priemyselné podniky
Podávanie dielcov, nakladanie a balenie nábytkových častí, montáž a balenie korpusov nábytku, robotizačné systémy.
    inovatizácia technológií pre drevo a viac
Špeciálna nakladacie a podávacie systémy.
    obrábacie centrá a vŕtacie systémy
CNC obrábacie centrá v oblasti pílenia, vŕtania, a 3D frézovania dielcov pri jednom uložení dielca. Priebežné vŕtačky s vysokou produktivitou.
    dokončovanie stenových panelov, štítov a strešných častí
CNC opracovanie dielcov pre montované drevostavby.